Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. maj
15:30
Vejgaard B
Thisted FC
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Vejgaard B
St. Restrup IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Vejgaard B
Vanløse
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Vejgaard B
Tornby IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Vejgaard B
Thisted FC
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Vejgaard B
Aalborg Freja
M+32 A - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Vejgaard B
Rebild Syd
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vejgaard B
Aalborg KFUM
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vejgaard B (2)
Skalborg SK
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vejgaard B (1)
Kongerslev IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Vejgaard B
LKB/Gistrup
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:10
Kongerslev IF
Nørresundby FB
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:10
Skalborg SK
Aalborg KFUM
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:50
Aalborg KFUM
Vejgaard B (2)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:50
Nørresundby FB
Vejgaard B (1)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vejgaard B
IF Skjold Sæby
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Vejgaard B
Aalborg Freja
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Vejgaard B
St. Restrup IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:30
Vejgaard B
Aabyhøj IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Vejgaard B
Aars IK
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Vejgaard B
Storvorde/Sejlflod B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Vejgaard B
Aalborg Chang (3)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:30
Vejgaard B
Nibe B
U13 Piger Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Vejgaard B
Nibe B
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vejgaard B (2)
Støvring IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vejgaard B (1)
Støvring IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vejgaard B
Storvorde/Sejlflod B
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
St. Restrup IF (2)
Svenstrup-Godthåb IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
St. Restrup IF (3)
Svenstrup-Godthåb IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Vejgaard B (1)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Støvring IF (1)
St. Restrup IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Støvring IF (2)
St. Restrup IF (3)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Svenstrup-Godthåb IF (1)
Vejgaard B (2)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Støvring IF (1)
Svenstrup-Godthåb IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vejgaard B (1)
St. Restrup IF (3)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Støvring IF (2)
Svenstrup-Godthåb IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
St. Restrup IF (2)
Vejgaard B (2)
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Vejgaard B
SfB-Oure FA
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vejgaard B
Nørresundby FB
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aalborg KFUM
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Aalborg Chang (2)
Aalborg KFUM
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Nørresundby FB
Dronninglund IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Dronninglund IF
Aalborg Chang (2)
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
Vejgaard B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Vejgaard B
Aabybro IF
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Vejgaard B
Nordens Paris FC
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Vejgaard B
Nibe B
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Vejgaard B
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Vejgaard B
Nørresundby FB
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Vejgaard B
Aars IK
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Vejgaard B
Aalborg KFUM
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Nørresundby FB
Skibsby-Højene IF
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Gug B
Storvorde/Sejlflod B
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:20
Vejgaard B
Gug B
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:20
Skibsby-Højene IF
Vejgaard B
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Vejgaard B
Gug B
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Vejgaard B
Herning Fremad
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Vejgaard B
Storvorde/Sejlflod B
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vejgaard B
Dall/Ferslev IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vejgaard B
AaB
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 942
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vejgaard B
Svenstrup-Godthåb IF
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Vejgaard B
Brønderslev IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Vejgaard B
Sulsted IF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 257
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Vejgaard B
Grenaa IF
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Vejgaard B
Aalborg KFUM
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Vejgaard B
Gug B
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Vejgaard B
Støvring IF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Vejgaard B
TSV
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Vejgaard B
Aalborg Chang
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Vejgaard B
Rebild Syd
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|